وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بار دیگر در مورد پیامکهای سودجویانه ای که با مضامین برنده شدن در قرعه کشی به مشترکان موبایل ارسال می شود هشدار داد.

به گزارش پیام بشرویه ، به نقل از مهر، چندی است که برخی از مشترکان تلفن همراه پیامک هایی با محتواهایی همچون «مشترک گرامی شما برنده جایزه نقدی شده اید» دریافت کرده اند که این پیامکها تحت عنوان سازمان و یا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشترکان ارسال می شود.

 

براین اساس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی پیامی اعلام کرد؛ پیامکهایی که با مضامین برنده شدن در قرعه کشی به مشترکان موبایل ارسال می شود هیچ گونه ارتباطی با این وزارتخانه یا سازمانها و شرکتهای زیرمجموعه آن ندارد.

 

 

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ابراز نگرانی از افزایش برخی پیامک ها که با اهداف سودجویانه به مشترکان تلفن همراه ارسال می شوند، از مشترکان موبایل خواست مراقب پیامک های سودجویانه ای که با مضمون طرح تشویقی و استفاده بهینه از تلفن همراه به مشترکان ارسال شده اند، باشند.

 

این وزارتخانه اعلام کرد: این پیامک ها با اهداف سودجویانه و فرصت طلبانه ارسال شده و کلاهبرداری محض است و مشترکان نباید تحت تأثیر چنین پیامک هایی شماره حساب یا رمز کارت های اعتباری خود را در اختیار دیگران قرار دهند. وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: افرادی که به این شکل از آنها کلاهبرداری شده است می توانند ار طریق پلیس فتا شکایت خود را پیگیری کنند.